O NAS

POPOŁUDNIOWE SŁOŃCE

Za co kochamy słońce? Potrafi pobudzić do działania, rozleniwić, poprawić humor. Oświetla zwykłe przedmioty nadając im niezwykłych kształtów i barw. Nam przypomniało o leniwych włoskich popołudniach po sjeście, gdy po obezwładniającym upale otwierały się okiennice w domach, restauracje zaczynały wystawiać stoliki na zewnątrz, a ulice i place powoli zaczynały zapełniać się ludźmi, dla których nadeszła święta godzina na spotkanie, jedzenie, cieszenie się życiem.Ten słoneczny klimat włoskiego dolce vita chcieliśmy przemycić do naszej codzienności, która nie zawsze jest tak słoneczna i kolorowa, którą nie zawsze potrafimy się w pełni cieszyć.

OD SŁOWA DO CZYNU

Nie było łatwo. Wcielenie tego pomysłu w życie to ogromna ilość pracy wielu osób, intensywne i konsekwentne poszukiwania, inspirujące spotkania i doświadczenia.

NIK_7648

Życie to połączenie magii i makaronu

Federico Fellini

Jak powstała nasza marka? Skąd czerpiemy inspirację? Jak chcemy, żebyście czuły się w naszych ubraniach?

Własnoręczne robienie makaronu to kwintesencja dolce vita i naszego projektu odzieżowego.

Składniki naszego przepisu to: magia codzienności, swoboda, poczucie smaku, celebrowanie chwili, precyzja i przywiązanie do detali, a przede wszystkim fantazja i dobra zabawa!

OD MAKARONU DO MARKI ODZIEŻOWEJ

I tak powstała la Farfalla – ulepiliśmy ją samodzielnie, z najlepszych składników, z największą starannością, dbałością o szczegóły, z największą frajdą i radością, z fantazją. Mamy nadzieję, że celebrowanie chwili w naszych ubraniach stanie się Waszą codziennością.

biała koszula do spódnicy tiulowej