słońce oświetlające owoce

WŁOSKA INSPIRACJA

Za co kochamy słońce? Potrafi pobudzić do działania, rozleniwić, poprawić humor. Oświetla zwykłe przedmioty nadając im niezwykłych kształtów i barw. Nam przypomniało o leniwych włoskich popołudniach po sjeście, gdy po obezwładniającym upale otwierały się okiennice w domach, restauracje zaczynały wystawiać stoliki na zewnątrz, a ulice i place powoli zaczynały zapełniać się ludźmi, dla których nadeszła święta godzina na spotkanie, jedzenie, cieszenie się życiem. Ten słoneczny i ciepły klimat włoskiego dolce vita chcieliśmy przemycić do naszej codzienności, która nie zawsze jest tak słoneczna i kolorowa, którą nie zawsze potrafimy się w pełni cieszyć.

OD INSPIRACJI DO POWSTANIA MARKI MODOWEJ

Nie było łatwo. Wcielenie tego pomysłu w życie to praca wielu osób, intensywne i konsekwentne poszukiwania, inspirujące spotkania i czasem trudne doświadczenia.

NIK_7648

Życie to połączenie magii i makaronu

Federico Fellini

Jak powstała nasza marka? Skąd czerpiemy inspirację? Jak chcemy, żebyście czuły się w naszych ubraniach?

Własnoręczne robienie makaronu to kwintesencja dolce vita i naszego projektu odzieżowego.

Składniki naszego przepisu to: magia codzienności, swoboda, poczucie smaku, celebrowanie chwili, precyzja i przywiązanie do detali, a przede wszystkim fantazja i dobra zabawa!

WŁOSKA INSPIRACJA – POLSKA PRODUKCJA – POLSKA MARKA MODOWA

I tak powstała la Farfalla – co wspólnego ma nasza marka odzieżowa z makaronem? Ulepiliśmy ją samodzielnie, z najlepszych składników, z największą starannością, dbałością o szczegóły, z wielką frajdą i radością, z fantazją. Co jeszcze?

  • Pracujemy w nurcie slow fashion
  • Projektujemy i szyjemy w Polsce
  • Współpracujemy z małymi pracowniami i szwalniami w okolicach Łodzi
  • Projekt odzieżowy zaczynamy od starannego wyboru tkaniny lub dzianiny od polskich producentów i hurtowników
  • Wszystkie prototypy testujemy na sobie po to, abyście czuły się w naszych ubraniach nie tylko pięknie, ale przede wszystkim komfortowo

Mamy nadzieję, że celebrowanie chwili w naszych ubraniach stanie się Waszą codziennością.

biała koszula do spódnicy tiulowej