BLUZKI
Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

bluzki do spódnic i spodni

Nasze bluzki są uzupełnieniem kolekcji naszych “dołów”. Idealnie prezentują się w zestawieniu z dedykowaną spódnicą. Jednocześnie są klasyczne, mają uniwersalny i prosty krój, dzięki czemu można je z powodzeniem zestawiać ze spódnicami i spodniami, które mamy w szafie.

Bluzki do spódnic tiulowych z wysokim stanem

Bluzki ALI DI DONNA są dopełnieniem kolekcji spódnic tiulowych. Ich krój został zaprojektowany tak, aby uwydatnić talię, eksponowaną przez spódnice. Z przodu bluzka jest lekko taliowana, a z tyłu przypomina złożone skrzydła. Dlatego nazwaliśmy ją kobiecymi skrzydłami. Do każdej spódnicy tiulowej można dobrać bluzkę w tym samym kolorze, co pas spódnicy, lub w innym. Wybraliśmy taką paletę kolorystyczną, aby wszystkie kolory pasowały do siebie oraz by zmiana bluzki mogła zmienić charakter całej stylizacji. Bluzkę można zakupić bez spódnicy – będzie pasowała do “dołów” z wysokim stanem, zatem nie tylko do spódnic, ale i do spodni czy letnich spodenek z podwyższoną talią.

czarne bluzki ESPRESSO nie tylko do spódnic z wysokim stanem

Nasze bluzki ESPRESSO są jak mała czarna kawa – pasują do każdej okoliczności, pory dnia i nastroju. Mogą być punktem wyjścia do stworzenia różnych stylizacji – od klasycznych, eleganckich, biznesowych po te bardziej awangardowe lub codzienne. Czarne bluzki równie dobrze sprawdzą się jako dopełnienie stylizacji, w których główną rolę odgrywa inna część garderoby – spódnica lub spodnie.